Kurzy Soft Skills

Kurzy Soft Skills

Chcete se stále zdokonalovat, rozvíjet svůj potenciál nebo vašich zaměstnanců? Ano? Právě pro Vás jsme připravili nabídku kurzů měkkých dovedností NICOM.

Vyberte pobočku

Neuropsychologie

Kurz Mindfulness – Jak čelit stresu od 3 990,00 Kč

MDFLS1
Mindfulness – schopnost jasněji vnímat přítomnost a vše, co se v ní odehrává a zdokonalování této schopnosti. Rozvoj uvědomění vám pomůže být všímavější vůči tomu, co zažíváte a zároveň mít od těchto událostí „psychický odstup“ – tedy být jimi méně často a méně intenzivně ovlivňován/a. Principem mindfulness není měnit okamžitý prožitek, nýbrž pouze pozorovat a vnímat v jakých okolnostech se právě nacházíme a jak tyto okolnosti působí na naši psychiku. Uvědomění nám zpravidla nabízí širší spektrum možností v každé situaci a zvyšuje šanci ke správnému jednání.
detail kurzu

Obchodní a vyjednávací dovednosti

Kurz asertivity pro sebevědomé žití od 5 990,00 Kč

SN102
Kdo si ke mně může co dovolit? A co si mohu dovolit já? Náš současný svět se potýká buď s nedostatkem sebevědomí a nebo s jeho přemírou. Žijeme v hierarchických systémech a bojíme se projevit, abychom nedostali přes prsty. Pojďte si uvědomit kým jste a proč tu jste. Začněte pracovat na svém asertivním sebeprosazování se. Máte k tomu mnoho nástrojů. Jedním z nich je zcela jistě právě asertivita… Žijte!
detail kurzu

Kurz úspěšné komunikace od 5 990,00 Kč

SN103
Hlavním tématem kurzu je zvládání obtížných situací v komunikaci. Vše probíhá formou gamifikovaného prožitkového workshopu, kde kombinujeme aktuální vědecké poznatky, modelové situace, simulační hry a koučovací facilitační techniky pro přenos do konkrétního prostředí. Vezmeme vás rovnou do akce a vše co se dozvíte, si také vyzkoušíte! Můžete tak v bezpečném prostoru zlepšit své komunikační dovednosti a dostat ze sebe nečekané. Vše vás bude navíc bavit. Máte odvahu do toho jít?
detail kurzu

Obchodní jednání od 9 990,00 Kč

SN101
Na kurzu se naučíte zapracovat na způsobu své komunikace a řeči těla. Naučíte se správné argumentaci a vyjednávání.
detail kurzu

Workshopy

Workshop – Gamifikace ve firemním vzdělávání od 990,00 Kč

MH001
Hledáte inovativní přístupy ke vzdělávání? Hry a herní principy jsou efektivním způsobem, jak vzdělávat, budovat firemní kulturu, podpořit vzájemné vztahy mezi zaměstnanci nebo celými týmy. Ve spojení s praktickým tréninkem jsou inspirací a podnětem pro změny, které povedou k dalšímu rozvoji Vás i Vašich zaměstnanců.
detail kurzu

Workshop – Myšlenkové mapy v praxi od 5 990,00 Kč

MH02
Myšlenkové mapy vám ukáží cestu, jak skloubit logiku s kreativitou. Díky nim objevíte nové způsoby, jak si uspořádat myšlenky a rozšířit potenciál vaší mysli. Myšlenkové mapy lze využít při naplánování schůzky, podnikání, brainstormingu, plánování dovolené, stěhování, rozdělení povinností v domácnosti nebo třeba pomohou vám či vašim dětem s utříděním probírané látky.
detail kurzu

👍 Manažerské dovednosti

Motivace zaměstnanců od 5 990,00 Kč

SN08
Peníze jsou jen jedním z mnoha nástrojů, které používáme k motivaci. Co ale uznání, status, svoboda, zvědavost a mnoho dalších, které nepoužíváme? Dozvíte se, čím si lidé opravdu přejí být motivováni. Peníze na prvním místě určitě nenajdete. Na kurzu si rozšíříte paletu možných motivačních prostředků a vyzkoušíte si, jak je efektivně zkombinovat, aby fungovaly pro různé role a osobnosti ve vašem prostředí. Vše si osvojíte formou cvičení a prožitků na případech z vaší praxe. Naučíte se namíchat správný motivační koktejl, který bude chutnat každému zaměstnanci. Kurz probíhá formou prožitkového a diskuzního cvičení. Bude zde prostor pro zamyšlení nad aplikací do vlastní praxe.
detail kurzu

Leadership od 9 990,00 Kč

SN81
Naučte se správně, a hlavně efektivně vést lidi. Prostřednictvím funkčních postupů zvýšíte jejich zájem spolupracovat a předejdete množství konfliktů a nedorozumění. Zbavíte se svazujícího micromanagementu a podpoříte angažovanost ve svém týmu. Vše budete mít možnost aplikovat přímo do vašeho prostředí formou prožitkových cvičení.
detail kurzu

Kmenové vůdcovství od 5 990,00 Kč

SN82
Poznejte, jakou sílu má leadership a dokážete obrátit nefunkční tým ve vysoce výkonný. V zážitkovém workshopu poznáte principy Kmenového vůdcovství, které vychází z toho, jak je pro člověka přirozené být součástí určitého kmene, ať už je to fotbalový klub, vysoká škola, nebo třeba firma. A jak s takovým kmenem pracovat, aby se stal silnějším. Jakou sílu má vize a budování kruhu důvěry v organizaci. Po kurzu zvládnete vybudovat vysoce loajální tým.
detail kurzu

Týmová spolupráce od 9 990,00 Kč

SN83
Rozvíjejte svůj tým, aby fungoval lépe, efektivněji a všechny to bavilo. Zbavte se konfliktů a neustálých nedorozumění, zastavte fluktuaci a zvládněte si udržet schopné lidi. Díky praktickému workshopu to dokážete. S obecnými principy a postupy u nás nenajdete. Budete sami zkoušet, jak různé techniky zkombinovat, tak aby správně fungovaly právě ve vašem prostředí.
detail kurzu

Kurz Inovace pro manažery od stolu v kanceláři od 9 990,00 Kč

SN84
Užijte si vyváženě kreativní, maximálně interaktivní a cíleně praktický kurz. Zábavnou formou aplikujete nejefektivnější kreativní techniky ze současné praxe přímo na svůj problém. Nečekají vás žádné kotrmelce a extrémní věci, abychom otevřeli hlavu nápadům, ale praktikovat to, co můžete dělat v kanceláří přímo od stolu a usnadní to vaši práci.
detail kurzu

Kurz základy brain koučingu od 9 990,00 Kč

SN85
Naučte se ovlivňovat životy lidí kolem vás bez manipulace a současně používat nejnovější poznatky z oblasti neurověd. Začněte koučovat podle přirozených principů fungování mozku. Tento dvoudenní kurz je praktickým návodem k tomu, jak koučovat své lidi přes jejich opravdovou vnitřní motivaci.
detail kurzu

Kurz inspirativní lídr od 5 990,00 Kč

SN86
Jak se stát lídrem? Co k tomu potřebuji? Co mám dělat pro to, aby za mnou lidé šli s radostí? Jak se lídr projevuje a jak má hovořit? Poznejte zásadní role lídra a naučte se sdělit ostatním, proč by za vámi měli jít. Zažijete krátký, ale bezpečný vstup do nekomfortu, díky kterému poznáte to, čemu se říká osobní autorita. Udělejte krok k osobní seberealizaci jako lídr.
detail kurzu

Síla zpětné vazby od 5 990,00 Kč

SN87
Co můžeme zaměstnancům nabídnout, aby od nás neodcházeli, když už je budget na ovoce a permanentky do fitka vyčerpán? Co si mileniál nevygooglí a robot za nás nikdy nebude schopen udělat? Odpovědí je osobní rozvoj. Každý se v životě chce rozvíjet a posouvat, každá firma je studnicí znalostí a dovedností. Otázkou je, umíme je vhodně předat? Během kurzu zjistíte, jak je pro motivaci důležitá zpětná vazba (pozitivní i negativní) a jakou formou ji předávat, aby byla vítaná a efektivní. Osvojíte si základy různých technik při práci s lidmi a budete schopni efektivně komunikovat a předávat své znalosti, ať už svým podřízeným nebo kolegům.
detail kurzu

Solving Report od 4 990,00 Kč

SR01
Naučíte se principy systémového řešení problémů s ohledem na potřeby a specifika současných firem a prostředí. Budete provedeni celým logickým procesem, detailně poznáte stěžejní techniky, které jsou nástrojem k dokončení projektu. Školení kombinuje výklad teoretických principů s praktickým procvičováním dovedností a sdílením zkušeností a příkladů z praxe.
detail kurzu

Kurz prezentace pro pokročilé – vyprávějte své příběhy poutavě od 5 900,00 Kč

SN99
Za devatero horami a devatero řekami bylo jedno malé království, jehož král chtěl lépe mluvit se svým lidem. Jenže to nebylo království, ale firma a nebyl to král, ale vedoucí, který dostal za úkol představit svým kolegům nový projekt.    Formou příběhů, zábavy a pocitů si v našem semináři projdeme celým procesem prezentování od zadání, přípravy prezentace, veřejného vystoupení až po úspěšné ukončení prezentace. Zažijete spoustu nových situací a naučíte se, jak lépe prezentovat, ať už používáte PowerPoint, flip chart, nebo jen sami sebe.  
detail kurzu

Kurz prezentace s využitím PowerPointu – tipy jak posluchače neuspat, ale zaujmout! od 9 990,00 Kč

SN96
Každá úspěšná prezentace se skládá ze tří částí: příprava, návrh a projev. Připravit si snímky je tedy jen jedna z částí celého procesu. Proto se na tomto kurzu se zaměříme na všechny tři složky a sladíme je do funkčního a úspěšného celku. Budeme tedy trénovat vystupování, práci s hlasem a emocemi i jak zaujmout publikum. Dozvíte se také užitečné tipy a triky pro účinné využívání PowerPointových prezentací.
detail kurzu

Kurz projektového řízení – realizujte své plány bez zbytečných problémů od 9 990,00 Kč

SN98
Kurz je zaměřený na téma klasického projektového řízení s ohledem na potřeby a specifika současných firem a prostředí.  Provádí účastníky celým procesem přípravy, realizace a ukončení projektu. Kombinuje výklad teoretických principů s praktickým procvičováním dovedností a sdílením zkušeností a příkladů z praxe. 
detail kurzu

Kurz rozvoje emoční inteligence – nechte spolupracovat IQ s Vaším EQ od 9 990,00 Kč

SN97
  Aktuální vědecké poznatky ukazují, že na pracovní výkon má z více než 2/3 vliv naše emoční naladění a schopnost zvládat a využívat své emoce, a to dokonce i v technických odvětvích. S pomocí emoční inteligence můžete zlepšit spokojenost svou i svých zaměstnanců, týmovou spolupráci, kreativní a inovativní myšlení a celkově tak napomoci vytvořit lepší organizaci.
detail kurzu

Osobnostní rozvoj

Zdravá firma od 5 990,00 Kč

NZF
Co si pod pojmem zdravá firma představit? Dá se poznat taková firma na první pohled? Hodnota zdraví je univerzální. Spojuje. Je to hodnota, které rozumí všichni – akcionáři, manažeři, řadoví zaměstnanci, jejich rodiny. Zdraví firmy ovlivňuje nejen ekonomický vývoj a byznys firmy. S osmihodinovou pracovní dobou stráví člověk 2 000 hodin ročně v zaměstnání. Za přibližně 40 let produktivního věku to je okolo 80 000 hodin. V jakém prostředí trávíte tento životní čas vy? A v jakém byste jej rádi trávili?
detail kurzu

Osobnostní typologie aneb jak lépe poznat sebe a pochopit své okolí od 5 990,00 Kč

OZ0
Stává se vám, že vaše jednání vyvolá v druhých reakce, které jste nechtěli? Že vás vaši přátelé a kolegové nechápou, i když váš pohled na věc je přeci úplně jasný a logický? Každý se na svět dívá z jiného úhlu a používá různé strategie při rozhodování a jednání. Díky kurzu poznáte ty své a zároveň pochopíte přístup druhých. Budete schopni lépe chápat jednání ostatních, efektivně s nimi komunikovat a předcházet konfliktům.
detail kurzu

Soft skills - 1. VOX a.s.

Jak připravovat, organizovat a vyhodnotit jazykové vzdělávání zaměstnanců od 3 890,00 Kč

SV88
Seminář je určen personálním manažerům a specialistům, kteří se zabývají řízením a organizací jazykového i dalšího vzdělávání zaměstnanců.
detail kurzu

JAK VÍCE VYUŽÍVAT MOZEK – PRÁCE S INFORMACEMI, KREATIVNÍ MYŠLENÍ, EFEKTIVNÍ UČENÍ, TRÉNINK PAMĚTI od 6 790,00 Kč

SV69
Cílovou skupinou jsou všichni, kteří si chtějí více pamatovat, mít větší užitek z informací, chtějí rozvíjet svoji paměť, více využívat svůj mozek a tím zefektivnit svoji práci.
detail kurzu

Píšete dobře? Pište perfektně aneb písemná komunikace formálně i neformálně od 3 990,00 Kč

SV54
Seminář je určen pro všechny, kdo často píší svým klientům (a nejen jim) a potřebují umět pružně a osobitě reagovat písemnou formou.
detail kurzu

Práce s vlastním mozkem – jak si zapamatovat to, co potřebuji od 4 390,00 Kč

SV120
Seminář je určen všem, kteří pod profesionálním vedením chtějí vylepšit a „vyladit“ svoji práci s pamětí.
detail kurzu

Profesionální asistentka – management podpory manažerů od 6 990,00 Kč

SV101
Vyjasnění, procvičení a zdokonalení základní znalostní a dovednostní výbavy profesionální asistentky. Asistentky a sekretářky jsou v organizaci klíčovými pracovnicemi, na něž se všichni se vším obracejí. Dnešní moderní asistentka je všestrannou osobností s manažerskými dovednostmi.
detail kurzu

Triky naší mysli a síla pozitivního myšlení od 3 790,00 Kč

SV135
V průběhu tohoto semináře pochopíte, jak pracuje naše mysl a jaké na nás „vymýšlí“ triky. Naučíte se změnit své myšlenkové vzorce, vzpomínky a úhly pohedu, „zlepšíte“ vlastní sebeobraz a pocit vlastní hodnoty. Více porozumíte myšlení druhých, což vám usnadní komunikaci. Výsledkem bude, že prohloubíte práci se svým myšlením a emocemi.
detail kurzu

Základní orientace v personalistice od 6 890,00 Kč

SV91
Tento seminář je určen všem, kteří začínají pracovat v oblasti personalistiky.
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky