Novinky
Kategorie
Datum

Smrt partnera ji dostala na kolena. Díky Mindfulness zvládla znovu žít.

Smrt partnera ji dostala na kolena. Díky Mindfulness zvládla znovu žít.

Lektorka Mindfulness Ingrid Reková vypráví, jak ji Mindfulness zachránilo před psychickou smrtí.

zveřejněno: 13.01.2020

Úspěšná podnikatelka, žijící v milující rodině společně se synem a partnerem, se kterým se těšili z příprav na jejich svatbu. Život jako z pohádky žila naše lektorka kurzu Mindfulness –  Ingrid Reková. Ukázalo se, že šťastný konec na ni ale nečeká.

Tipy na dárky pro každého člena rodiny

Tipy na dárky pro každého člena rodiny

Rychlé dodání | Jednoduchý nákup | Skvělý zážitek

zveřejněno: 06.12.2019

Vánoce jsou takřka za rohem a vy stále tápete, co koupit pod stromeček a netrápit se v nákupních centrech? Máme pár ověřených tipů, čím obdarovat každého člena z vaší rodiny a zároveň neztrácet čas dlouhým hledáním.

 

 

Office 2019 – 3. díl | Novinky Word

Office 2019 – 3. díl | Novinky Word

Seznamte se se změnami

zveřejněno: 27.11.2019

Na podzim roku 2018 představila společnost Microsoft nový Office 2019. I v učebnách NICOM se s novými verzemi můžete setkat a na kurzech s nimi již běžně pracujeme. Vychytávek, které s novou verzí přichází je plno a byla by škoda o nich nevědět a nevyužívat je na plno.

S novinkami v programu Microsoft PowerPoint jsme vás již seznámili v prvním díle a s novinkami v Excelu v díle druhém. Nyní se zaměříme na Word. 

Pokud jste používali Office 2016 nebo 2013, pravděpodobně vám přijde Office 2019 známý. Rozhraní je podobné a mnoho funkcí stále funguje stejně. Existuje však několik vylepšení navržených tak, aby Office 2019 byl výkonnější a snadnější k použití. Většina funkcí byla již v předchozích letech zavedena do Office 365.

Office 2019 – 2. díl | Novinky Excel

Office 2019 – 2. díl | Novinky Excel

Seznamte se se změnami

zveřejněno: 11.11.2019

Na podzim roku 2018 představila společnost Microsoft nový Office 2019. I v učebnách NICOM se s novými verzemi můžete setkat a na kurzech s nimi již běžně pracujeme. Vychytávek, které s novou verzí přichází je plno a byla by škoda o nich nevědět a nevyužívat je na plno.

S novinkami v programu Microsoft PowerPoint jsme vás již seznámili v prvním díle. Nyní se zaměříme na Excel. 

Excel ve verzi 2019 přináší asi největší množství novinek a ve verzi 0ffice 365 pak ještě navíc další skvělé funkce ulehčující práci s daty.

 

Office 2019 – 1. díl | Novinky PowerPoint
zveřejněno: 17.10.2019

Na podzim roku 2018 představila společnost Microsoft nový Office 2019. I v učebnách NICOM se s novými verzemi můžete setkat a na kurzech s nimi již běžně pracujeme. Novinek, které s novou verzí přichází je plno a byla by škoda o nich nevědět a nevyužívat je na plno. Nové nástroje se objevují i v Office 365. 

Na co se tedy můžeme těšit? Ukážeme si to v malém seriálu a dnes začínáme s PowerPointem.

Fusion 360 – nové uživatelské prostředí
zveřejněno: 30.09.2019

Na začátku školního roku, konkrétně 4. září 2019, připravil vývojový tým aplikace Fusion 360 podzimní update, který má opět uživatelům pomoci zefektivnit jejich práci. Na první pohled je nejvýraznější změnou uživatelské prostředí, tedy přístup k jednotlivým nástrojům.

Fusion 360 – nové uživatelské prostředí

Photoshop TAHÁK

Photoshop TAHÁK

PRO RYCHLOU A JEDNODUCHOU PRÁCI

zveřejněno: 06.09.2019

Rychlost práce ve Photoshopu záleží na vaší orientaci v programu. Podstatný vliv má však i znalost klávesových zkratek a všemožných urychlováků, které zjednoduší pohyb v programu a ušetří vám mnoho času s hledáním nástrojů a kmitáním ruky mezi myší a klávesnicí. V neposlední řadě tím šetříte i své zápěstí a předcházíte možným zdravotním problémům. 

Přijměte od nás tento přehledný tahák, díky kterému bude vaše práce JEDNODUŠŠÍ  RYCHLEJŠÍ  ŠETRNĚJŠÍ K VAŠEMU ZDRAVÍ.

Novinka: kurzy VMware

Novinka: kurzy VMware

Do naší nabídky IT kurzů zavítalo 5 nováčků. Díky spolupráci se společností Tech Data, vám nyní nabízíme školení z oblasti VMware.

zveřejněno: 31.07.2019

Proč jít na kurz:

 • Instruktoři jsou odborníci, kteří produkty aktivně implementují a podílejí se na zákaznických projektech.

 • Školení jsou realizována už od tří účastníků.

 • Nevyhovuje vám klasická forma – školení může probíhat v dalších verzích:

  • Live online – klasické školení s instruktorem v angličtině, které probíhá online.

  • On demand – 30 denní přístup k materiálům a virtuálnímu prostředí.

 • Kurzy je možné sestavit na mírů a vytvořit tak personalizované školení přímo pro vaši společnost.

 • V případě přihlášení většího množství účastníků obdržíte zajímavé slevy.

 • Školení probíhá v atraktivní lokalitě přímo na metru Opatov a při sjezdu z dálnice D1.

 • Společně se školním se můžete také certifikovat - vše najdete na jednom místě.

#

Kurzy jsou vhodné pro:

 • Systémové architekty

 • Systémové administrátory

 • IT managery

 • VMware partnery

 • Systémové integrátory a inženýry

 • Osoby zodpovědné za implementaci a správu vSphere

 

Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.

 

Rychlé měření v AutoCAD 2020
zveřejněno: 28.06.2019

Jak jsem se zmínil v minulém článku, aplikace AutoCAD ve verzi 2020 přinesla pár zajímavých novinek. Další z nich, na kterou se podíváme blíže, je rozšíření příkazu pro měření geometrie.

Práce s bloky v AutoCADu 2020
zveřejněno: 10.06.2019

Aplikace AutoCAD ve verzi 2020 přinesla pár zajímavých novinek. Jedním z cílů vývojářů bylo zpříjemnit a zpřehlednit uživateli práci s bloky. Podívejme se tedy trochu blíž, jak se jim to povedlo 😊.

AutoCAD – příkaz POWER TRIM
zveřejněno: 29.04.2019

Jestli čekáte novinku v AutoCADu, tak si budete muset počkat na uvolnění nové verze 2020, která se na nás již nezadržitelně řítí, tak se těšte 😉.

Dnes přináším tip, který nedávno zveřejnila Lynn Allen v magazínu Cadalyst. Já ale na rozdíl od Lynn půjdu dál a nechám vás nahlédnout tzv. do kuchyně.

AutoCAD – otočný pohledu ve výřezu výkresového prostoru
zveřejněno: 15.04.2019

Byť jsem si myslel, že je to již běžně používaná záležitost, stále se setkávám s dotazem, jak si mohu natočit pohled ve výkresovém prostoru. Poslední vedené školení je mi toho důkazem, takže se s vámi podělím o potřebný postup, jak natočit pohled ve výkresovém prostoru, tak, aby se změna natočení v modelovém prostoru neprojevila.

 

Superšrafy v aplikaci AutoCAD
zveřejněno: 03.04.2019

Dnešní tip přidávám na žádost některých uživatelů, kteří reagovali na můj článek o vytvoření šrafovacího vlastního vzoru. Prý slyšeli něco o superšrafách, tak jestli bych je nemohl uživatelům také přiblížit. To byla výzva, kterou jsem neodmítnul :).

 

Co je nového v aplikaci Trimble SketchUp 2019
zveřejněno: 25.03.2019

Vývojáři společnosti Trimble představili 5.2.2019 novou verzi aplikace Sketchup s označením 2019. Pojďme se podívat, co nového aplikace SketchUp svým uživatelům přináší nového.
(Poznámka: některé obrázky jsou převzaty z webu sketchup.com.)

 

Vlastní šrafovací vzor v aplikaci AutoCAD
zveřejněno: 11.03.2019

Dnešní tip přidávám opět na základě diskuze účastníků školení pro pokročilé v aplikaci AutoCAD, kde mimo jiné řešíme i vlastní šrafovací vzory. Vím, že na internetu je spousta článků ohledně vlastních šrafovací vzorů, ale právě diskuze účastníků na zmíněném kurzu mě vede k tomu, abych to ještě jednou shrnul. Pánové totiž již s internetovými články měli zkušenost, a přesto na školení přišli 😊.

Datum v Excelu
zveřejněno: 25.02.2019

Oblíbeným tématem výuky základů Excelu je práce s datumem, mnohonásobný aha efekt je ve školící místnosti zaručený 😊.

Fusion 360 – co je nového v lednovém update 2019
zveřejněno: 11.02.2019

Máme tu rok 2019 a již tradičně vývojový tým aplikace Fusion 360 připravil pro tuto aplikaci update, který má opět uživatelům pomoci zefektivnit jejich práci. Pojďme si představit alespoň některé novinky, které tato aktualizace přináší. Kromě oprav funkčnosti se můžete těšit na následující novinky a vylepšení.

Kopírování a řady
zveřejněno: 28.01.2019

Oblíbené téma plné přínosných objevů je na kurzech pro začínající uživatele Excelu práce s řadou a s kopírováním dat. Tato vlastnost Excelu urychluje práci s datumy, dny, posloupnostmi, vyplňování buněk vzorci apod.

Autodesk Inventor – použití aplikace iLogic k oříznutí názvu souboru
zveřejněno: 14.01.2019

Opět vám přináším tip, který vyplynul tentokrát z posledního workshopu zaměřeného na iLogic v aplikaci Autodesk Inventor. Zákazník používá dlouhé názvy souborů, které se skládají z čísla dílu a některých dalších informací, a potřeboval tyto informace extrahovat z názvu souboru, aby se automaticky naplnili vlastnosti iProperties. Po příklad uvažujme název souboru tvořeného číslem dílu a číslem revize, například: 48-1970 Rev 4.ipt

8 nejoblíbenějších PC kurzů v roce 2018
zveřejněno: 02.01.2019

V roce 2018 jste pilně pracovali na rozvoji svých PC dovedností. Zájmu se těšilo mnoho kurzů z různých oblastí a s rozdílnou náročností. V rozvoji svých znalostí jsme podpořili řadu nováčků v jednotlivých programech a zároveň jsme byli odborným pomocníkem profesionálům v prohlubování jejich specializace.

Které kurzy jste si u nás v roce 2018 oblíbili nejvíc? ➡ Koukněte na 8 nejnavštěvovanějších kurzů v předešlém roce. Možná tam najdete i ten váš. 😉

 

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  |  další >>
stránkování: 1 / 13   celkem: 250

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky